Copy (2) of Copy of p1020031large-1Gruodžio 16 d. geriausi Cue Club biliardo klubo snukerio žaidėjai dalyvavo rudens sezono uždarymo šventėje. Prieš prasidedant baigiamajam turnyrui dalyviai buvo maloniai nustebinti klubo savininko Sergejaus staigmena -vaišių stalu su Naujametiniais palinkėjimais, kas susilaukė spontaniškų aplodismentų. Netrukus linksmybes pakeitė susikaupimas ir koncentracija, nes baigiamojo turnyro priziniame fonde buvo virš pusantro tūkstančio litų, kuriuos žaidėjai sukaupė rudens sezono metu.

Kovos virė atkaklios , snukeristai rodė visą išmanumą ir rezultatų nuspėti nieks negalėjo. Štai reitingo lyderis Darius Bublys jau pirmame raunde susitiko su antruoju numeriu Dima Šišov ir pralaimėjo. Iš karto, dar būdamas lengvame „nokdaune“, buvo pakviestas į kovą pavasarinio turnyro nugalėtojo Mindaugo Sipavičiaus, kuris „nusiuntė“ Darių toliau stebėti turnyro prie vaišių stalo :) Toliau Mindaugas nukeliavo iki prizinės trečios vietos. 
Nepralaimėdami link finalo keliavo Dainius Motiečius ir Juozas Martinkėnas. Pastarasis sugebėjo atsiprašyti visų, nurąšant jį į pralaimėtojų pusę, nulėkti sugroti koncerte, grįžti , įveikti likusius dalyvius ir laimėti pirmąją vietą ! Tai buvo gera iliustracija ir pavyzdys, ką reiškia aktyvios treniruotės.
Nepaisant spalvotų rezultatų , laimėjo visi – eilinį kartą smagiai pasižaidę, pabendravę ir nusiteikę vėl smagiai susitikti prie biliardo stalų !
Iki kito antradienio :)
Jūsų treneris
Darius Bublys