Cue Club keksiukai

Rugsėjo 27 d. mūsų klube įvyko pirmasis snukerio Handycap turnyras. Turnyro įkvepėjęs ir idėjinis vadovas, vienas pajėgiausių Lietuvos snukerio žaidėjų, daugkartinis LR čempionas – Vilius Schulte!

Kaip rašo Vilius savo FB puslapyje, toks turnyro formatas atveria galimybes platesniam ratui žaidėjų. Pavyzdžiui, į aštuntuką pateko net 4 C kategorijos žaidėjai. Turnyre pasižymėjo ir parodė tikrą sportinį charakterį – Mindaugas Cirvinskas, Jurijus Sašin, Pijus Labutis ir Kęstutis Žadeikis. Pijui priklauso ir didžiausias turnyro break’as – 90 taškų! Panašu kad ir snukeris nėra svetima sporto šaka pajėgiausiam Lietuvos pulo meistrui.

Turnyro dalyvių ir nugalėtojų – Vilius Schulte, Pijus Labutis ir Jurijus Sašin – laukė malonios staigmenos – specialiai šiam turnyrui sukurti , proginiai Vualia Cupcake Boutique keksiukai.

Ką gi, reziumuojant, galime drąsiai teigti, kad turnyras buvo tikrai įdomus ir sulaukė žaidėjų susidomėjimo, o tai yra ženklas, kad handycap turnyras taps gera tradicija!