Turnyro atidaryme – džiugi žinia Lietuvai!

   Valentino dienos savaitgalį sostinės biliardo clube Cue Club susirinko snukerio žaidėjai,  pasiryžę pakovoti dėl 4 kelialapių į Lithuania Masters pagrindinį turnyrą.
Atidarymo ceremonijoje atrankos dalyvius pasveikino LBF prezidentas Tomas Puodžiūnas, Cue Club klubo vadovas Sergejus Niakšu, LBF garbės prezidentas, Lietuvos Krašto apsaugos ministras Juozas Oleka bei pirmąkart mūsų šalį aplankęs tokio aukšto rango pareigūnas , Europos Biliardo ir Snukerio Asociacijos (EBSA) prezidentas Maxime Cassis. Būtent šis garbingas svečias ir įvardino Lietuvai džiugią žinią, kad EBSA taryboje nuspręsta 2016 metų Europos snukerio čempionato pravedimo teisę suteikti Lietuvos Biliardo Federacijai Lietuvoje, Vilniuje.
Vizito metu svečias apžiūrėjo būsimo čempionaro areną – Litexpo parodų rūmus, viešbučius, susisiekimo sistemą, taip pat aptarė kitus organizacinius/techninius klausimus su LBF administracine grupe.
Tuo metu atrankos turnyras į LT Masters vyko pilnu pajėgumu. Mat tik į 4 vietas pretendavo beveik 30 gerai pasiruošusių  snukeristų. Aršios kovos baigėsi tik vėlai vakare. Tada ir paaiškėjo , kas pateks į elitinį turnyrą. Malonu, kad be „senosios gvardijos vilkų“ Valerijaus Baslyk, Dmitrijaus Šišov bei Laimono Gaubio atranką praėjo ir jaunasis Cue Club snukerio mokyklos auklėtinis Marius Stanaitis, su didžiausia atrankos turnyro serija – 44.
Kviečiame visus atvykti kitą savaitgalį stebėti Lithuania masters kovų !

Darius Bublys

Foto Nr.1

iš kairės į dešinę:
Darius Bublys, Sergejus Niakšu, Juozas Olekas, Tomas Puodžiūnas, Maksim Kasis.

DSC_0001 DSC_0015