Jaunieji „Cue Club“ snukeristai vaikščiojo snukerio žvaigždių takais

Copy of 20140804_131021-1Copy of 20140808_165916Copy of 20140808_083737

                           

 

 

 

Jaunieji „Cue Club“ snukeristai vaikščiojo snukerio žvaigždių takais

Šią vasarą penki geriausi „Cue Club“ snukerio mokyklos mokiniai turėjo galimybę treniruotis šalia geriausių pasaulio snukerio meistrų ir netgi susipažinti su snukerio legenda – pačiu Stephen Hendry.

Marius Stanaitis, Nikita Kolpačenko, Arnoldas Girič, Edgaras Partnov, Foma Tirskij bei jų treneris Darius Bublys buvo pakviesti į „Starsnooker“ akademiją Sheffielde, Anglijoje. Tai vasaros stovykla įvairių šalių talentingiems vaikams. Kitu laiku ši garsi angliškojo biliardo akademija yra profesionalų treniruočių ir pasiruošimo turnyrams bazė. Akademijoje esantys stalai, apšvietimas, kita snukerio įranga yra tokia, kokią matome per televiziją. Stalų gelumbės čia pertempiamos kas mėnesį, o rutuliai keičiami kas tris.

Vaikai ne tik visą darbo dieną (nuo 9 iki 18 val.) aktyviai treniravosi, bet ir stebėjo, kaip šalia jų pluša profesionalai, kurių tuo metu akademijoje buvo tikrai daug – Dechavat Poomjajeng, Liang Wembo, daug kitų Indijos, Kinijos, Tailando žaidėjų. Vieną dieną, besitreniruojančius jaunuosius snukeristus, aplankė tikra snukerio legenda, septynis kartus pasaulio čempionas – Stephen Hendry.

Ekskursijų dieną akademijos vyr. treneris Alan Trigg nuvežė visus į „Craftsmancues“ biliardo lazdų gamyklą Leeds mieste. Čia vaikai išbandė profesionalias biliardo lazdas, išgirdo jų gaminimo paslapčių. Kartu važiavę kinai iš karto įsigijo keletą šių puikių lazdų.

Paskutinę stovyklos dieną vyko vaikų turnyras, kuriame žaidė Anglijos, Prancūzijos, Italijos, Ukrainos bei Lietuvos studentai. Nors žaidžiama buvo su lengvatomis (foromis), kurias pagal žaidėjų lygį suskaičiavo Alan Trigg, finale susirungė du Lietuvos atstovai – Marius Stanaitis bei Edgar Partnov! Dramatišką kovą tąkart laimėjo Edgaras ir buvo apdovanotas akademijos firminiais marškinėliais. Marius pernelyg nenusiminė už antrąją vietą gavęs Ronnie paveikslą su originaliu parašu!

Pirmasis po vasaros atostogų treniruotis į „Cue Club“ sugrįžęs Marius pasakojo, kad Sheffielde jam viskas labai patiko: iš žmonės, ir įranga, ir treniruotės. Jam snukerio akademija visus metus siųs specialius pratimus, padėsiančius toliau gerinti pasiektą žaidimo lygį.

Mūsų vaikai sužavėjo akademijos trenerius ir darbuotojos bei sulaukė kvietimo atvykti į stovyklą kitąmet. 

Dėmesio!!!

facebook_1409042933033

BK „Cue Club“ snukerio mokykla skelbia naujų mokslo metų pradžią ir kviečia visus vaikus, besidominčius angliškuoju biliardu ateiti į treniruotes. Snukerio mokyklai vadovauja, pasak Alan Trigg, vienas geriausių Baltijos šalyse vaikų snukerio treneris Darius Bublys, turintis „World Snooker Coaching” ir Sheffield „Star Snooker Akademy“ sertifikatus.

Treniruotės vyksta kiekvieną pirmadienį ir trečiadienį nuo 17.30 val. iki 19.30 val.

Mūsų adresas: Vilnius, Žirmūnų g. 2, PC „IKI“, Biliardo klubas „Cue Club“. Telefonas pasiteiravimui: +370 656 32 332, +370 699 82 555.

Trenerio sertifikatai: sert.1 sert.2 sert3